Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Маринівка

МАРИНІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване на лівому березі річки Бакшалп (притока Південного Бугу), за 22 км на північний захід від районного центру та за 18 км від залізничної станції Кам'яний Міст. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}Населення - 4441 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Антонівка, Воля, Довженка, Довженки, Сокира.
В селі - центральна садиба радгоспу «Шляховий», орні землі якого становлять 12 853 га. Радгосп «Шляховий» - високомеханізоване господарство зернового і тваринницького напряму. В тваринництві провідною галуззю є свинарство. Розвивається виноградарство.
За успіхи в розвитку сільського господарства 15 працівників радгоспу нагороджено орденами і медалями Радянського Союзу, а буряківник Ж. В. Малєєва і комбайнер І. X. Чепіжко - орденом Леніна.
За післявоєнні роки в селі збудовано 17 тваринницьких приміщень, 4 зерносклади, пробурено 2 артезіанські свердловини і збудовано З водонапірні башти, 2 ремонтні майстерні.
В селі є середня школа, училище механізації сільського господарства, 2 дитячі садки, 2 клуби, лікарня, аптека. До послуг жителів села - 5 магазинів, 2 їдальні, кравецька та шевська майстерні.
Маршівку засновано наприкінці XVIII ст. переселенцями з північних районів України.
В роки громадянської війни 8 жителів Мари- еівки боролися проти ворогів Радянської влади в партизанському загоні Т. М. Гуляницького.
Від рук бандитів загинули сільські активісти І. Ф. Грицаєнко, Я. С. Рябчук, Т. С. Морозенко, Г. К. Форостенюк.
У 1920 році в Марпнівці створені партійний і комсомольський осередки.
Поблизу с. Антонівки виявлено поселення добп бронзи.

Сучасна карта - Маринівка